piątek, 27 styczeń 2023 14:29

Petsitters - miejsce, w którym Twój pupil znajdzie drugi dom

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
hotel dla zwierząt hotel dla zwierząt mat.prasowe

Nie wiesz, co zrobić ze zwierzęciem, gdy wyjeżdżasz w podróż służbową, na wakacje lub w innej sprawie do innego miasta lub kraju? Istnieje kilka rozwiązań! Pierwsza opcja to szukanie pomocy u znajomych, przyjaciół, krewnych, którzy pod Twoją nieobecność będą mogli zaopiekować się zwierzakiem.

Drugą opcją, którą można nazwać najnowocześniejszą, jest hotel dla psów i kotów. O hotelach dla zwierząt można dowiedzieć się tutaj. Co jeszcze może być? Nasza trzecia propozycja niewiele ustępuje drugiej pod względem „nowoczesności”, ale wydaje się bardziej „przytulna i domowa” – mówimy o domu tymczasowym.

Na czym polega opieka nad zwierzętami w domu tymczasowym, dla kogo jest przeznaczona i gdzie mogę znaleźć opiekuna?

Przyzwyczailiśmy się słyszeć o domu tymczasowym dla bezdomnych zwierząt. Maluch (lub już nie maluch) wędruje od domu do domu, od właściciela do właściciela, aż znajdzie się osoba, która jest gotowa go przyjąć i uczynić członkiem swojej rodziny. Ale dom tymczasowy dotyczy nie tylko zwierząt bezdomnych, ale także domowych pupil. Jeśli trzeba gdzieś wyjechać, a nie ma kto zaopiekować się zwierzęciem, na ratunek przychodzą opiekunowie.

Opiekunowie to ludzie, którzy opiekują się twoimi pupilami, podczas gdy ty z jakiegoś powodu nie możesz. Wychodzą ze zwierzakiem, karmią go, myją, w razie potrzeby zawożą do weterynarza, mogą go nawet tresować. Można powiedzieć, że zastępują właściciela pod jego nieobecność. Gdzie można znaleźć takich ludzi? Obecnie istnieje wiele stron, na których opiekunowie zamieszczają swoje profile. W Polsce od dawna popularna jest usługa doboru opiekunów – Petsitters.

 Każdy członek zespołu to prawdziwy profesjonalista, który nie tylko wie wszystko o zwierzętach, ale także bezgranicznie je kocha. W tym zawodzie bez miłości – nie ma mowy.

Ale jeśli w sieci jest wystarczająco dużo stron i serwisów, dlaczego użytkownicy wybierają Petsitters?

 •  Profesjonalny sprawdzony zespół.

Każdy opiekun na portalu przechodzi test i specjalną ankietę. Musimy mieć pewność, że oferujemy Ci usługi rzetelnych osób, które potrafią zaopiekować się Twoim zwierzakiem. Nie ma wątpliwości co do naszej drużyny!

 • Ceny demokratyczne 

Możesz wybrać opiekuna, który będzie odpowiadać Twojej cenie. Portal zawiera setki życiorysów zarówno osób początkujących w tym biznesie, jak i osób, które są opiekunami niejeden rok.

 • Usługi

Nasi opiekunowie świadczą szeroki zakres usług: nie tylko zabiorą psa do domu tymczasowego, ale także zaopiekują się pupilem, jeśli jest się bardzo zajętym -- pospacerują z nim, nakarmią  go, zabiorą na szczepienie lub do groomera, itp.

Jak wybrać opiekuna?

Wybierz opiekunów na naszej stronie, studiując ich profile i recenzje innych użytkowników. System natychmiast oferuje ci tych członków zespołu, którzy są gotowi wykonać potrzebne usługi we właściwym czasie i za określoną opłatą. Skontaktuj się z opiekunem w dowolny dogodny dla Ciebie sposób i już teraz umów się na pierwsze spotkanie.

Petsitters –  przyjdziemy z pomocą każdemu właścicielowi czworonożnego druha.

 • Kiedy stosować oprysk na chwasty?
  Kiedy stosować oprysk na chwasty?

  Opryski na chwasty to jedno z ważniejszych narzędzi w walce z niechcianymi roślinami w ogrodzie lub na polu uprawnym. Wiedza na temat, kiedy i jak stosować opryski jest kluczowa dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów i zachowania zdrowej roślinności.

  Napisano poniedziałek, 20 marzec 2023 19:38
 • Dlaczego skup samochodów używanych jest dobrym wyborem dla sprzedającego?
  Dlaczego skup samochodów używanych jest dobrym wyborem dla sprzedającego?

  Jeśli jesteś właścicielem samochodu używanego i chcesz go sprzedać, istnieją różne sposoby na znalezienie kupca. Możesz wystawić ogłoszenie na portalach internetowych lub zdecydować się na sprzedaż poprzez komis samochodowy. Jednak coraz popularniejszą opcją jest skup samochodów używanych. Dlaczego warto wybrać właśnie tę opcję? Oto trzy powody!

  Napisano poniedziałek, 20 marzec 2023 17:26
 • Aktualne trendy na rynku nieruchomości
  Aktualne trendy na rynku nieruchomości

  Rynek nieruchomości jest jednym z najważniejszych i najbardziej dynamicznych sektorów gospodarki. W ciągu ostatnich kilku lat odnotowano wiele zmian na rynku nieruchomości, a wraz z nimi pojawiły się także nowe trendy. W tym artykule omówimy najnowsze trendy na rynku nieruchomości, które kształtują się na przestrzeni ostatnich lat.

  Napisano poniedziałek, 13 marzec 2023 16:36
 • Jak się chronić przed promieniowaniem 5G?
  Jak się chronić przed promieniowaniem 5G?

  Promieniowanie elektromagnetyczne, które jest emitowane przez różne rodzaje urządzeń telekomunikacyjnych, w tym 5G, jest coraz bardziej powszechne. W związku z tym wiele osób zastanawia się, jak chronić się przed promieniowaniem 5G. W tym artykule rozwiniemy ten temat i przedstawimy konkretne rozwiązania!

  Napisano sobota, 11 marzec 2023 14:25
 • Najpopularniejsze wyrzutnie Nerf
  Najpopularniejsze wyrzutnie Nerf

  Pistolety na strzałki to tradycyjna zabawka z dzieciństwa. Dzięki marce Nerf dzieci dziś także bawią się takimi zabawkowymi wyrzutniami.

  Napisano piątek, 03 marzec 2023 21:29
 • Przegląd, legalizacja i konserwacja gaśnic - kiedy trzeba wykonać?
  Przegląd, legalizacja i konserwacja gaśnic - kiedy trzeba wykonać?

  Każdego dnia w Polsce, straż pożarna jest wzywana do setek mniej lub bardziej poważnych pożarów. Najczęstszymi przyczyni pożarów w budynkach nie zależnie czy to użytku publicznego czy mieszkalnych są awarie instalacji elektrycznej, serwerowni, sprzętu AGD lub RTV.

  Napisano wtorek, 28 luty 2023 17:13
 • Mezoterapia, dobry sposób na piękniejszą skórę.
  Mezoterapia, dobry sposób na piękniejszą skórę.

  Każdy marzy o młodej i pięknej skórze, szczególnie jak jest się osobą starszą. Na szczęście w erze medycyny estetycznej istnieje parę ciekawych trików, które umożliwią nam zachować swoją młodzieńczą skórę na dłużej.

  Napisano wtorek, 28 luty 2023 17:10
 • Czym jest giełda kryptowalut?
  Czym jest giełda kryptowalut?

  Giełda kryptowalut to platforma internetowa, która umożliwia kupno i sprzedaż różnych kryptowalut za pomocą tradycyjnych walut, takich jak dolar czy euro, lub innych kryptowalut. Giełdy kryptowalut działają w podobny sposób do tradycyjnych giełd papierów wartościowych, ale zamiast akcji czy obligacji, na giełdach kryptowalut handluje się różnymi rodzajami kryptowalut.

  Napisano piątek, 24 luty 2023 10:20
 • Przygotuj się na wiosnę. Sprawdź makijażowe trendy na ten rok!
  Przygotuj się na wiosnę. Sprawdź makijażowe trendy na ten rok!

  Co króluje na wybiegach mody w tym roku, a które trendy odejdą w zapomnienie? Jakie kolory są na topie? Makijaż kolorowy czy nude? Szminki matowe czy lśniące? Wargi w nieśmiertelnej czerwieni czy w ciemniejszych odcieniach? Kremy BB, CC czy podkłady? Delikatny makijaż oka, soczyste powieki, a może smoky eyes? Zaskoczeń Ci raczej nie zabraknie. Jedno jest pewne – w tym sezonie każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdź.

  Napisano środa, 22 luty 2023 06:37
 • Przejdźmy do kampera, karawaning jest trendy
  Przejdźmy do kampera, karawaning jest trendy

  Jeśli kupiłeś kamper lub myślisz już o zakupie czegoś do kampera na pewno interesujesz się wycieczkami w wolnej postaci. Na pewno lubisz wolność i swobodę podróżowania, nie przepadasz za przepełnionymi i zatłoczonymi hotelami ani wycieczkami typu last minutę, gdzie każdy element takiej wycieczki jest ustalony i niezmienialny.

  Napisano piątek, 27 styczeń 2023 21:26