piątek, 05 maj 2023 07:56

Laweta Niemcy-Polska - sposób na awarie na niemieckich drogach!

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
pomoc drogowa z Niemiec do Polski pomoc drogowa z Niemiec do Polski https://www.pomoc-drogowa-laweta-niemcy.com.pl/

Podróżujesz samochodem do Niemiec? Pomyśl o kontakcie do pomocy drogowej! Planując zagraniczną podróż bardzo istotną kwestią jest prawidłowe przygotowanie się do podróży. Jednak niejednokrotnie samochód, który był w idealnym stanie przed podróżą w jej trakcie lubi płatać figle.

 

Jak przygotować się do podróży za granicę?

Każda podróż za granicę wiąże się z dodatkowym stresem, szczególnie wtedy kiedy podróżujemy swoim samochodem. Jest to naturalne ponieważ nie chcemy żeby nasz samochód uległ awarii lub co gorsza wypadkowi.

Przed wyjazdem należy udać się do mechanika, który potwierdzi, że z samochodem jest wszystko w porządku. Sprawdzi płyny, olej, oceni stan klocków hamulcowych i pracy silnika. Jeśli nie zauważy żadnych niedociągnięć to nic nie stoi na przeszkodzie by udać się w taką podróż. Jednak to nie koniec punktów które powinny być odhaczone przed podróżą.

Aktualny przegląd techniczny samochodu to mus przed podróżą za granicę. Pamiętaj również o tym by Twój organizm był wypoczęty przed podróżą. Odpowiednia ilość snu i relaks okażą się zbawienne podczas długiej podróży.

Laweta Niemcy- co zrobić jak samochód ulegnie awarii?

Jesteś w Niemczech i nagle Twój samochód uległ awarii? Ten scenariusz jest bardzo częsty. Najczęściej kierowca i pasażerowie ulegają emocjom i nie podejmują racjonalnych decyzji dlatego warto być do takiej sytuacji przygotowanym wcześniej. Numer do pomocy drogowej 24h, to konieczność podczas każdej podróży.

Jeśli szukasz pomocy drogowej, która jest w stanie dotrzeć do Ciebie w możliwe krótkim czasie i udzielić Tobie i Twoim bliskim kompleksowej pomocy, postaw na specjalistów z Pomocy Drogowej 24h - pomoc drogowa z Niemiec do Polski.

Awaria, stłuczka, kolizja, wypadek samochodowy...nasi specjaliści są w stanie pomóc w każdej z tych sytuacji. Bezpiecznie przetransportują Ciebie i Twój samochód z Niemiec do Polski oferując pomoc na wielu płaszczyznach. Począwszy od diagnozy niedziałającego samochodu na miejscu, po pomoc mechanika w Polsce.

Jakie są standardowe usługi pomocy drogowej?

Gdy dojdzie do nieoczekiwanej awarii lub wypadku nie musisz się zamartwiać i wystawiać swój organizm na jeszcze większe emocje. Wykwalifikowane osoby, pomogą Tobie i Twoim bliskim we wszystkich formalnościach. Pomoc drogowa w swojej ofercie ma holowanie niedziałającego pojazdu, lawetę, diagnostykę pojazdu na miejscu, dowiezienie paliwa, spuszczenie paliwa, drobne naprawy na trasie, wymianę koła, transport z Niemiec, do Polski na lawecie, transport do mechanika na terenie Polski.

Zdarzenia obsługiwane są na wszystkich popularnych niemieckich autostradach:

A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, A24, A38, A72, A93.

Pomoc drogowa 24h działa na terenie całych Niemiec, 7 dni w tygodniu(nawet w święta) i 24h na dobę. Dlatego jeśli jesteś osobą potrzebującą natychmiastowej pomocy 24 grudnia specjaliści z pewnością jak najszybciej przybędą na miejsce i Ci pomogą. Wybierz laweta Niemcy i nie martw się więcej!

W razie wypadku nie czekaj, tylko skontaktuj się z pomocą drogową!

 • Zatrzymania handlarzy narkotyków w Płocku
  Zatrzymania handlarzy narkotyków w Płocku

  W ostatnim czasie, na terenie Płocka miała miejsce znacząca operacja policyjna, skierowana przeciwko handlarzom narkotyków. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, dzięki swojej czujności i determinacji, zdołali zatrzymać dwóch mężczyzn, podejrzewanych o przestępczą działalność związaną z obrotem narkotykami.

  Napisano piątek, 19 kwiecień 2024 09:38
 • Międzynarodowa rywalizacja na kortach Płocka
  Międzynarodowa rywalizacja na kortach Płocka

  W dniu 18 kwietnia na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku, przy ulicy Sportowej, rozpoczęła się kolejna edycja międzynarodowego turnieju tenisa na wózkach - Płock Orlen Polish Open. Wydarzenie to gromadzi niemal 50 zawodników z całego świata, co świadczy o jego wysokiej randze i znaczeniu w światowym kalendarzu tenisowym.

  Napisano czwartek, 18 kwiecień 2024 09:09
 • Zmiany w zarządzie Orlenu
  Zmiany w zarządzie Orlenu

  Rada nadzorcza Orlenu, ogłosiła istotne zmiany w zarządzie koncernu. Dotychczasowy członek zarządu, Józef Węgrecki, zdecydował się opuścić swoje stanowisko, kończąc tym samym swoją sześcioletnią kadencję w dniu 30 kwietnia 2024 roku. Józef Węgrecki, był jedynym członkiem zarządu, który kontynuował pracę w zarządzie z czasów, kiedy prezesem był Daniel Obajtek, co czyni jego odejście symbolicznym zakończeniem pewnej ery w historii spółki.

  Napisano środa, 17 kwiecień 2024 09:04
 • Zmiany w rynku pracy w regionie płockim
  Zmiany w rynku pracy w regionie płockim

  Rynek pracy w Polsce, w ostatnich latach odnotował znaczną poprawę. Mimo to, dysproporcje pomiędzy dużymi, a mniejszymi miastami są nadal widoczne, szczególnie w obszarach mniej zurbanizowanych. Powiat płocki, mimo że znajduje się w ekonomicznie rozwijającym się województwie mazowieckim, boryka się z wyższą stopą bezrobocia niż przeciętna krajowa czy regionalna.

  Napisano wtorek, 16 kwiecień 2024 08:06
 • KPS Płock awansuje do turnieju finałowego
  KPS Płock awansuje do turnieju finałowego

  W ostatni weekend drużyna KPS Płock uczestniczyła w półfinałowym turnieju w Łodzi, mającym na celu awans do drugiej ligi centralnej. W turnieju udział wzięły cztery zespoły: Resursa Łódź, AZS UWM Olsztyn oraz BAS 2 Białystok. Zmagania te, były kolejnym etapem dla dwóch najlepszych drużyn, które uzyskały możliwość gry w finale o awans do wyższej ligi.

  Napisano poniedziałek, 15 kwiecień 2024 08:25
 • Gmina Płońsk - bohaterska interwencja strażaków - ochotników
  Gmina Płońsk - bohaterska interwencja strażaków - ochotników

  W spokojnej miejscowości Ćwiklin, w gminie Płońsk, doszło do dramatycznego zdarzenia, które mogło zakończyć się tragicznie, gdyby nie błyskawiczna i odważna reakcja dwóch strażaków -ochotników z Kołozębia. Sławomir Rosa i Łukasz Sawicki wykazali się niezwykłym heroizmem, ratując życie tonącego 17-latka.

  Napisano piątek, 12 kwiecień 2024 10:17
 • Alarm na lotnisku Warszawa - Modlin
  Alarm na lotnisku Warszawa - Modlin

  W środowy wieczór, na lotnisku Warszawa - Modlin doszło do ewakuacji 200 osób i chwilowego zamieszania, spowodowanego zgłoszeniem o porzuconej reklamówce, z niewidoczną zawartością. Incydent, choć nie spowodował opóźnień w ruchu lotniczym, wywołał szereg działań służb bezpieczeństwa.

  Napisano czwartek, 11 kwiecień 2024 09:13
 • Zdalne zarządzanie ruchem lotniczym w Modlinie przez Warszawę
  Zdalne zarządzanie ruchem lotniczym w Modlinie przez Warszawę

  Lotnisko w Modlinie, położone 37 km od centrum Warszawy, staje się pionierem w zastosowaniu nowoczesnej technologii kontroli ruchu lotniczego - Remote Tower. Jak informuje Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (PAŻP), dzięki tej technologii, ruch lotniczy na lotnisku będzie nadzorowany zdalnie, z centrum w Warszawie. Ta innowacja ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności operacyjnej, umożliwiając jednocześnie kontrolę ruchu na większej liczbie lotnisk.

  Napisano środa, 10 kwiecień 2024 09:32
 • Tragiczny wypadek na torach w Nowym Dworze Mazowieckim
  Tragiczny wypadek na torach w Nowym Dworze Mazowieckim

  W nocy z 7 na 8 kwietnia 2021 roku, w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do tragicznego zdarzenia. Młody mężczyzna stracił życie, wtargnąwszy pod nadjeżdżający pociąg towarowy. W wyniku tego zdarzenia, na kilka godzin został zakłócony ruch kolejowy w kierunku Warszawy.

  Napisano wtorek, 09 kwiecień 2024 09:10
 • Zmiany na stanowiskach wójtów i burmistrzów w powiecie płockim
  Zmiany na stanowiskach wójtów i burmistrzów w powiecie płockim

  W ostatnią niedzielę, mieszkańcy co najmniej kilku gmin na terenie powiatu płockiego dokonali ważnych zmian na stanowiskach wójtów. Pierwsze informacje, napływające do Państwowej Komisji Wyborczej wskazują na kilka istotnych roszad na tych stanowiskach.

  Napisano poniedziałek, 08 kwiecień 2024 08:47