sobota, 04 grudzień 2021 17:35

Jak pozyskać followersów na Instagramie?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Instagram followersi Instagram followersi pixabay

W świecie Instagrama najbardziej liczy się liczba obserwujących. Tak jak kiedyś spora suma znajomych na Facebooku była powodem do dumy, tak teraz celem wielu kont na IG jest przyciągnąć, jak najwięcej osób.

Można kupić obserwujących na stronach, które oferują tego typu usługi np. polskielajki.pl. W ten sposób możesz zyskać wyświetlenia i polubienia od aktywnych użytkowników, a za pakiet zapłacisz z dowolnego banku w naszym kraju. To wygodne i szybkie. Ceny nie są wysokie, więc możesz spróbować. Jeśli jednak chcesz jeszcze zdobyć obserwujących za darmo, to koniecznie wypróbuj sposoby, które omawiamy poniżej. Jakie są inne sposoby na pozyskanie obserwujących?

Zakup followersów jedną z metod ich pozyskania 

Można kupić obserwujących na stronach, które oferują tego typu usługi np. polskielajki.pl. W ten sposób możesz zyskać wyświetlenia i polubienia od aktywnych użytkowników, a za pakiet zapłacisz z dowolnego banku w naszym kraju. To wygodne i szybkie. Ceny nie są wysokie, więc możesz spróbować. Ten artykuł skupia się na tym bardziej, jednak my dzisiaj omówimy trochę inne sposoby. Jeśli chcesz jeszcze zdobyć obserwujących za darmo, to koniecznie wypróbuj sposoby, które omawiamy poniżej. Jakie są inne sposoby na pozyskanie obserwujących?

Miej przemyślaną strategię marketingową na Instagramie 

Aby skutecznie korzystać z jakiegokolwiek portalu społecznościowego, potrzebujesz jasnego planu. Zdobycie większej liczby obserwujących na Instagramie to świetny cel na początek. Ale sami fani nie zapewnią Ci udanego konta na Instagramie. Od Ciebie zależy bardzo dużo! 

Zdobywanie followersów musi być częścią większego planu, który łączy się z Twoją strategią biznesową i celami marketingu w social mediach. Pomyśl o powodach, dla których chcesz mieć więcej followersów na Instagramie. Co tak naprawdę chcesz osiągnąć? Może chcesz zwiększyć świadomość marki, zwiększyć sprzedaż produktów lub zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej? Warto wiedzieć, do czego dążysz. Skupianie się na celach biznesowych pomoże utrzymać spójność Twojego konta na Instagramie. Pomoże Ci to opowiedzieć fascynującą historię marki, która przemawia do nowych użytkowników profilu i pomoże zbudować (i utrzymać) lojalnych obserwatorów.

Zdefiniuj swoją grupę docelową

Zadaj sobie kilka pytań o to, do kogo próbujesz dotrzeć: Ile mają lat Twoi obserwatorzy? Gdzie mieszkają? Czym się zajmują zawodowo? Kiedy i w jaki sposób korzystają z Instagrama? Jakie są ich bolączki i wyzwania zawodowe lub prywatne? Odpowiedzi na te pytania pomogą Ci stworzyć odpowiedni rodzaj treści na Instagramie, aby dotrzeć do ludzi na Instagramie, którzy najprawdopodobniej klikną "obserwuj". To również pozwoli Ci skupić się na potrzebach grupy docelowej, dzięki czemu będziesz mógł konsekwentnie dostarczać treści, które sprawią, że będą chcieli śledzić Cię przez długi czas.

Stwórz spójną historię i estetykę marki

Może chcesz zaspokoić ciekawość swoich widzów, pokazując, jak powstaje Twój produkt? Albo podzielić się perspektywą pracownika, aby uczynić swoją markę bliską ludziom? Bez względu na to, co chcesz osiągnąć, ważne jest, aby zachować spójną osobowość i wygląd marki. Twoje posty powinny być łatwo rozpoznawalne na pierwszy rzut oka. Pomyśl o swojej siatce Instagrama. Czy jest estetyczna i spójna? 

Używaj słów kluczowych, aby pojawić się w wyszukiwaniach

Zanim ludzie będą mogli śledzić Cię na Instagramie, muszą Cię znaleźć. W rzeczywistości tylko dwa pola na Instagramie przyczyniają się do wyników wyszukiwania: imię i nazwisko oraz nazwa użytkownika. Twoja nazwa użytkownika to twój znak rozpoznawczy na Instagramie. Warto, aby był on spójny z tym, którego używasz na innych portalach społecznościowych, ponieważ to również ułatwia ludziom znalezienie Ciebie. Użyj nazwy swojej marki lub jej odmiany, której ludzie będą prawdopodobnie używać podczas wyszukiwania Twojej marki. Nie upychaj słów kluczowych, ale warto by nazwa profilu sugerowała jego treść.

Używaj odpowiednich hasztagów, aby dotrzeć do nowych użytkowników 

Tekst Twoich postów na Instagramie nie jest wyszukiwany, ale hasztagi pojawiają się w wyszukiwarce Instagrama. Oznacza to, że przemyślane używanie hasztagów może być dobrym sposobem na zdobycie followersów na Instagramie za darmo. Dodanie odpowiednich hasztagów może pomóc ludziom znaleźć Twoje treści po wyszukiwaniu lub po kliknięciu hasztagu z innego odpowiedniego postu. Użytkownicy Instagrama mogą również śledzić hasztagi, więc Twoje treści oznaczone hasztagami mogą pojawić się w kanałach osób, które jeszcze nie śledzą Twojego konta.

Pamiętaj, że istnieją dwie drogi - polubienia i obserwacje możesz kupić lub zyskać za darmo. Od Ciebie zależy, który sposób wybierzesz. A może połączysz oba?

 • Dlaczego warto wybrać unikatowy pierścionek?
  Dlaczego warto wybrać unikatowy pierścionek?

  Biżuteria ręcznie robiona

  Biżuteria jest nieodłącznym elementem, który towarzyszy człowiekowi od ponad stu tysięcy lat.

  Napisano poniedziałek, 08 sierpień 2022 11:44
 • Siemię lniane w walce o piękne włosy
  Siemię lniane w walce o piękne włosy

  Siemię lniane to wspaniały dodatek do zdrowej diety, a regularne sięganie po nie każdemu z nas przyniesie wiele korzyści. Jednak siemię lniane to nie tylko produkt, który możemy dodać do codziennej diety.

  Napisano piątek, 29 lipiec 2022 13:24
 • Zatkany nos bez kataru – jak to możliwe?
  Zatkany nos bez kataru – jak to możliwe?

  Uczucie zatkanego nosa bez kataru może być objawem wielu chorób. Nie należy tego symptomu lekceważyć. Przyczyna zawsze wymaga diagnostyki i leczenia, a brak reakcji może doprowadzić do powikłań. Dowiedz się więcej na temat możliwych powodów uczucia zatkanego nosa przy jednoczesnym braku kataru.

  Napisano piątek, 22 lipiec 2022 10:14
 • Markowe koszule męskie i damskie – czym się wyróżniają?
  Markowe koszule męskie i damskie – czym się wyróżniają?

  Koszule mają inny krój zależnie od tego, czy są męskie czy damskie. Przykładowo markowe koszule męskie są szersze w ramionach i nie posiadają wyciętego zwężenia w talii.

  Napisano niedziela, 17 lipiec 2022 14:01
 • Wczesne objawy nadciśnienia tętniczego
  Wczesne objawy nadciśnienia tętniczego

  Pulsowanie w skroniach, Zmęczenie, Senność, Ból w klatce piersiowej, Ból gałek ocznych

  Napisano czwartek, 07 lipiec 2022 14:38
 • Skuteczne sposoby walki z alergią i katarem siennym
  Skuteczne sposoby walki z alergią i katarem siennym

  Medycyna chińska bazuje na recepturach i metodach leczniczych znanych i cenionych na Wschodzie od tysięcy lat.

  Napisano środa, 29 czerwiec 2022 17:04
 • Dentysta w Kwidzynie – zadbaj o swoje zęby
  Dentysta w Kwidzynie – zadbaj o swoje zęby

  Każdy z nas wie, że wizyty u dentysty powinniśmy odbywać regularnie. W rzeczywistości jednak nie zawsze o tym pamiętamy. Jako że zdrowie naszych zębów wpływa bezpośrednio na cały nasz organizm, powinniśmy dbać o to, aby było ono na najwyższym, możliwym poziomie.

  Napisano poniedziałek, 20 czerwiec 2022 10:42
 • Sposoby na poprawę jędrności i elastyczności skóry
  Sposoby na poprawę jędrności i elastyczności skóry

  Rozwój nowoczesnych technologii kosmetycznych i z zakresu medycyny estetycznej sprawia, że istnieje coraz więcej sposób na poprawę jakości skóry - w tym na lepszą jędrność, elastyczność i wytrzymałość.

  Napisano piątek, 17 czerwiec 2022 17:44
 • Zarządzanie flotą – aplikacja mobilna
  Zarządzanie flotą – aplikacja mobilna

  Podstawowym elementem, który jest filarem prowadzenia firmy przewozowej jest sprawne zarządzanie flotą. Aplikacja mobilna czy inne systemy operacyjne potrafią wspomóc pracę nad zarządzaniem całą flotą jednocześnie maksymalizując zyski firmowe.

  Napisano środa, 15 czerwiec 2022 17:46
 • Praca jako pakowacz produktów
  Praca jako pakowacz produktów

  Obecnie spoglądając na wiele różnych produktów i jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, że wiele przedsiębiorstw produkcyjnych, potrzebuje dzisiaj dodatkowych rąk do pakowania

  Napisano piątek, 10 czerwiec 2022 11:47