wtorek, 19 marzec 2024 12:48

Kradzieże perfum w Nowym Dworze - zatrzymana 27- latka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
kradzieże perfum kradzieże perfum fot: pixabay

W Nowym Dworze Mazowieckim 13 marca 2024 r. doszło do zatrzymania 27-letniej kobiety, która czterokrotnie, dokonała kradzieży luksusowych perfum z miejscowej drogerii. Sprawczyni, mieszkanka Modlina, przyznała się do winy. Grozi jej teraz kara, do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilkukrotne kradzieże

Jak ustalili śledczy, kobieta pod koniec lutego, czterokrotnie udała się do jednego z miejscowych sklepów kosmetycznych, skąd bez płacenia wynosiła markowe perfumy. Całkowita wartość przywłaszczonego towaru, została oszacowana na około 5.000 zł. Sprawą szybko zajęli się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, którzy po zebraniu materiału dowodowego, w środę zatrzymali 27-latkę.

Szybka reakcja policji - kobieta przyznała się do winy

Po zatrzymaniu, sprawczyni została przewieziona do nowodworskiej jednostki policji, gdzie jeszcze tego samego dnia, usłyszała zarzuty dotyczące czterokrotnej kradzieży. Kobieta przyznała się do winy i teraz czeka na rozprawę sądową. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Źródło: nowydwor.policja.gov.pl