piątek, 27 maj 2022 17:43

Styl angielski- dlaczego Anglicy kochają białe listwy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
largus classic r1 largus classic r1 pixabay

Stworzenie atrakcyjnej stylistyki wnętrza uzależnione jest od bardzo wielu czynników. Z jednej strony możliwości finansowe, z drugiej to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o upodobania estetyczne.

Wśród materiałów wykończeniowych znajdziemy ogromny wybór różnego rodzaju propozycji. Każdy może szukać produktów, które będą odpowiadały jego potrzebom i oczekiwaniom. Coraz więcej osób decyduje się na to, by stylistykę swojego wnętrza przygotowywać w określonym stylu, by całe wnętrze utrzymać w jednej spójnej stylistyce.

Stworzenie atrakcyjnej stylistyki wnętrza uzależnione jest od bardzo wielu czynników. Z jednej strony możliwości finansowe, z drugiej to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o upodobania estetyczne. Wśród materiałów wykończeniowych znajdziemy ogromny wybór różnego rodzaju propozycji. Każdy może szukać produktów, które będą odpowiadały jego potrzebom i oczekiwaniom. Coraz więcej osób decyduje się na to, by stylistykę swojego wnętrza przygotowywać w określonym stylu, by całe wnętrze utrzymać w jednej spójnej stylistyce. 

Moda na styl angielski i skandynawski 

Wśród tych propozycji, które wzbudzają spore zainteresowanie znajdują się między innymi style angielski i skandynawski. W obu tych stylach bardzo charakterystyczne jest to, że stawia się na jasne kolory, dlatego znaleźć można sporo ciekawych propozycji jeśli chodzi o materiały wykończeniowe, które można w takich wnętrzach zastosować. Wśród tych propozycji, na które można zwrócić znajdują się między innymi białe listwy przypodłogowe przygotowywane przez firmę Largus. W stylu angielskim i skandynawskim takie wykończenie podłogi bardzo często się wykorzystuje i dlatego warto będzie sięgnąć po largus classic r1by z podstawową listwą przygotowaną przez firmę Largus wykończyć swoje wnętrze. 

Listwy Largus - wysoka jakość wykonania 

Decydując się na listwy Largus można liczyć na produkt stojący na najwyższym poziomie jakościowym. Listwy przygotowywane są w oparciu o płytę MDF. To bardzo dobry wybór ze względu na to, że materiał ten charakteryzuje się doskonałą jakością a jednocześnie ma wyjątkową uniwersalną formę, dlatego bez obaw będzie się można na niego decydować. Płyta stosowana jest przy meblach czy drzwiach. Ze względu na jednolitą gęstość nie będzie na niej nierówności i dlatego listwy wykonane z płyty MDF to bardzo dobry wybór. Przygotowywane przez firmę Largus płyty są następnie wiele razy malowane lakierem, co dodatkowo powiększa gładkość powierzchni i sprawia, że przygotowane listwy są  odporne na uszkodzenia. Wybierając largus classic r5 można liczyć na listwy, które świetnie się prezentują. To również wynik zastosowania płyty MDF, ponieważ listwy w tej formule łatwo poddają się ferezowaniu. Obróbka płyt MDF nie stanowi więc większego problemu. Wykonane na listwach frezy powodują, że uzyskuje się elementy, których estetyka jest poprawiona. Jednocześnie frezy stosowane są także od wewnątrz i ułatwiają one montaż listwy. 

Dobre rozwiązanie dla wymagających - dopracowane listwy Largus

Wybierając listwy Largus przygotowywane przez obecną od wielu lat na rynku firmę można liczyć na produkt, który charakteryzuje się doskonalą jakością. Za listwami stoi nie tylko ich doskonały wygląd, ale możemy także liczyć na ich funkcjonalność, można w nich schować przebiegające wzdłuż podłogi kable. Dzięki listwom można także liczyć na wiele praktycznych funkcji jak między innymi skuteczną ochronę podłogi przed wilgocią ze ścian. Stosowane na listwach lakiery wykorzystywane są w taki sposób, by podnosić trwałość przygotowanych listew i gwarantować klientom produkt na najwyższym poziomie, który nawet po latach będzie wyglądał perfekcyjnie. 

Odpowiedź na popularność stylu angielskiego

Zainteresowanie jakie wzbudza styl angielski czy skandynawski sprawia, że firma Largus także zdecydowała się odpowiedzieć na takie zapotrzebowanie i wprowadziła na rynek białe listwy, które są popularnym elementem wykończeniowym w tych stylach. W ofercie przygotowanej przez Largus dostępne są jednak listwy w wielu różnych wzorach, wykonywane są na nich zróżnicowane frezy, dlatego każdy może liczyć na rozwiązania, które będą odpowiadały jego potrzebom i upodobaniom estetycznym. W sytuacji, gdy klient będzie oczekiwał wyjątkowych listew przypodłogowych również będzie można liczyć na doświadczenie pracujących tam osób i podpowiedzi jakie listwy wybrać. Można także liczyć na indywidualnie przygotowywane na zamówienie listwy, które w tej sytuacji mogą  być realizowane także w nietypowych kolorach. 

Możliwości jeśli chodzi o wykończenie wnętrz są zróżnicowane, a wykorzystanie listew przygotowanych rzez Largus to gwarancja, że mamy połączenie jakości, funkcjonalności i rozwiązań, które beda estetycznie się prezentowały. Jest to zarówno element dekoracyjny jak i element, który pełni rolę funkcjonalną, dlatego jego popularność nie powinno zaskakiwać. Podłogi wykończone listwami faktycznie będą się dobrze prezentować i a firma Largus gwarantuje listwy w rożnej formie więc każdy będzie miał okazję coś sensownego wybrać dla siebie. 

 • Zatrzymania handlarzy narkotyków w Płocku
  Zatrzymania handlarzy narkotyków w Płocku

  W ostatnim czasie, na terenie Płocka miała miejsce znacząca operacja policyjna, skierowana przeciwko handlarzom narkotyków. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, dzięki swojej czujności i determinacji, zdołali zatrzymać dwóch mężczyzn, podejrzewanych o przestępczą działalność związaną z obrotem narkotykami.

  Napisano piątek, 19 kwiecień 2024 09:38
 • Międzynarodowa rywalizacja na kortach Płocka
  Międzynarodowa rywalizacja na kortach Płocka

  W dniu 18 kwietnia na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku, przy ulicy Sportowej, rozpoczęła się kolejna edycja międzynarodowego turnieju tenisa na wózkach - Płock Orlen Polish Open. Wydarzenie to gromadzi niemal 50 zawodników z całego świata, co świadczy o jego wysokiej randze i znaczeniu w światowym kalendarzu tenisowym.

  Napisano czwartek, 18 kwiecień 2024 09:09
 • Zmiany w zarządzie Orlenu
  Zmiany w zarządzie Orlenu

  Rada nadzorcza Orlenu, ogłosiła istotne zmiany w zarządzie koncernu. Dotychczasowy członek zarządu, Józef Węgrecki, zdecydował się opuścić swoje stanowisko, kończąc tym samym swoją sześcioletnią kadencję w dniu 30 kwietnia 2024 roku. Józef Węgrecki, był jedynym członkiem zarządu, który kontynuował pracę w zarządzie z czasów, kiedy prezesem był Daniel Obajtek, co czyni jego odejście symbolicznym zakończeniem pewnej ery w historii spółki.

  Napisano środa, 17 kwiecień 2024 09:04
 • Zmiany w rynku pracy w regionie płockim
  Zmiany w rynku pracy w regionie płockim

  Rynek pracy w Polsce, w ostatnich latach odnotował znaczną poprawę. Mimo to, dysproporcje pomiędzy dużymi, a mniejszymi miastami są nadal widoczne, szczególnie w obszarach mniej zurbanizowanych. Powiat płocki, mimo że znajduje się w ekonomicznie rozwijającym się województwie mazowieckim, boryka się z wyższą stopą bezrobocia niż przeciętna krajowa czy regionalna.

  Napisano wtorek, 16 kwiecień 2024 08:06
 • KPS Płock awansuje do turnieju finałowego
  KPS Płock awansuje do turnieju finałowego

  W ostatni weekend drużyna KPS Płock uczestniczyła w półfinałowym turnieju w Łodzi, mającym na celu awans do drugiej ligi centralnej. W turnieju udział wzięły cztery zespoły: Resursa Łódź, AZS UWM Olsztyn oraz BAS 2 Białystok. Zmagania te, były kolejnym etapem dla dwóch najlepszych drużyn, które uzyskały możliwość gry w finale o awans do wyższej ligi.

  Napisano poniedziałek, 15 kwiecień 2024 08:25
 • Gmina Płońsk - bohaterska interwencja strażaków - ochotników
  Gmina Płońsk - bohaterska interwencja strażaków - ochotników

  W spokojnej miejscowości Ćwiklin, w gminie Płońsk, doszło do dramatycznego zdarzenia, które mogło zakończyć się tragicznie, gdyby nie błyskawiczna i odważna reakcja dwóch strażaków -ochotników z Kołozębia. Sławomir Rosa i Łukasz Sawicki wykazali się niezwykłym heroizmem, ratując życie tonącego 17-latka.

  Napisano piątek, 12 kwiecień 2024 10:17
 • Alarm na lotnisku Warszawa - Modlin
  Alarm na lotnisku Warszawa - Modlin

  W środowy wieczór, na lotnisku Warszawa - Modlin doszło do ewakuacji 200 osób i chwilowego zamieszania, spowodowanego zgłoszeniem o porzuconej reklamówce, z niewidoczną zawartością. Incydent, choć nie spowodował opóźnień w ruchu lotniczym, wywołał szereg działań służb bezpieczeństwa.

  Napisano czwartek, 11 kwiecień 2024 09:13
 • Zdalne zarządzanie ruchem lotniczym w Modlinie przez Warszawę
  Zdalne zarządzanie ruchem lotniczym w Modlinie przez Warszawę

  Lotnisko w Modlinie, położone 37 km od centrum Warszawy, staje się pionierem w zastosowaniu nowoczesnej technologii kontroli ruchu lotniczego - Remote Tower. Jak informuje Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (PAŻP), dzięki tej technologii, ruch lotniczy na lotnisku będzie nadzorowany zdalnie, z centrum w Warszawie. Ta innowacja ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności operacyjnej, umożliwiając jednocześnie kontrolę ruchu na większej liczbie lotnisk.

  Napisano środa, 10 kwiecień 2024 09:32
 • Tragiczny wypadek na torach w Nowym Dworze Mazowieckim
  Tragiczny wypadek na torach w Nowym Dworze Mazowieckim

  W nocy z 7 na 8 kwietnia 2021 roku, w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do tragicznego zdarzenia. Młody mężczyzna stracił życie, wtargnąwszy pod nadjeżdżający pociąg towarowy. W wyniku tego zdarzenia, na kilka godzin został zakłócony ruch kolejowy w kierunku Warszawy.

  Napisano wtorek, 09 kwiecień 2024 09:10
 • Zmiany na stanowiskach wójtów i burmistrzów w powiecie płockim
  Zmiany na stanowiskach wójtów i burmistrzów w powiecie płockim

  W ostatnią niedzielę, mieszkańcy co najmniej kilku gmin na terenie powiatu płockiego dokonali ważnych zmian na stanowiskach wójtów. Pierwsze informacje, napływające do Państwowej Komisji Wyborczej wskazują na kilka istotnych roszad na tych stanowiskach.

  Napisano poniedziałek, 08 kwiecień 2024 08:47