piątek, 27 maj 2022 17:43

Styl angielski- dlaczego Anglicy kochają białe listwy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
largus classic r1 largus classic r1 pixabay

Stworzenie atrakcyjnej stylistyki wnętrza uzależnione jest od bardzo wielu czynników. Z jednej strony możliwości finansowe, z drugiej to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o upodobania estetyczne.

Wśród materiałów wykończeniowych znajdziemy ogromny wybór różnego rodzaju propozycji. Każdy może szukać produktów, które będą odpowiadały jego potrzebom i oczekiwaniom. Coraz więcej osób decyduje się na to, by stylistykę swojego wnętrza przygotowywać w określonym stylu, by całe wnętrze utrzymać w jednej spójnej stylistyce.

Stworzenie atrakcyjnej stylistyki wnętrza uzależnione jest od bardzo wielu czynników. Z jednej strony możliwości finansowe, z drugiej to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o upodobania estetyczne. Wśród materiałów wykończeniowych znajdziemy ogromny wybór różnego rodzaju propozycji. Każdy może szukać produktów, które będą odpowiadały jego potrzebom i oczekiwaniom. Coraz więcej osób decyduje się na to, by stylistykę swojego wnętrza przygotowywać w określonym stylu, by całe wnętrze utrzymać w jednej spójnej stylistyce. 

Moda na styl angielski i skandynawski 

Wśród tych propozycji, które wzbudzają spore zainteresowanie znajdują się między innymi style angielski i skandynawski. W obu tych stylach bardzo charakterystyczne jest to, że stawia się na jasne kolory, dlatego znaleźć można sporo ciekawych propozycji jeśli chodzi o materiały wykończeniowe, które można w takich wnętrzach zastosować. Wśród tych propozycji, na które można zwrócić znajdują się między innymi białe listwy przypodłogowe przygotowywane przez firmę Largus. W stylu angielskim i skandynawskim takie wykończenie podłogi bardzo często się wykorzystuje i dlatego warto będzie sięgnąć po largus classic r1by z podstawową listwą przygotowaną przez firmę Largus wykończyć swoje wnętrze. 

Listwy Largus - wysoka jakość wykonania 

Decydując się na listwy Largus można liczyć na produkt stojący na najwyższym poziomie jakościowym. Listwy przygotowywane są w oparciu o płytę MDF. To bardzo dobry wybór ze względu na to, że materiał ten charakteryzuje się doskonałą jakością a jednocześnie ma wyjątkową uniwersalną formę, dlatego bez obaw będzie się można na niego decydować. Płyta stosowana jest przy meblach czy drzwiach. Ze względu na jednolitą gęstość nie będzie na niej nierówności i dlatego listwy wykonane z płyty MDF to bardzo dobry wybór. Przygotowywane przez firmę Largus płyty są następnie wiele razy malowane lakierem, co dodatkowo powiększa gładkość powierzchni i sprawia, że przygotowane listwy są  odporne na uszkodzenia. Wybierając largus classic r5 można liczyć na listwy, które świetnie się prezentują. To również wynik zastosowania płyty MDF, ponieważ listwy w tej formule łatwo poddają się ferezowaniu. Obróbka płyt MDF nie stanowi więc większego problemu. Wykonane na listwach frezy powodują, że uzyskuje się elementy, których estetyka jest poprawiona. Jednocześnie frezy stosowane są także od wewnątrz i ułatwiają one montaż listwy. 

Dobre rozwiązanie dla wymagających - dopracowane listwy Largus

Wybierając listwy Largus przygotowywane przez obecną od wielu lat na rynku firmę można liczyć na produkt, który charakteryzuje się doskonalą jakością. Za listwami stoi nie tylko ich doskonały wygląd, ale możemy także liczyć na ich funkcjonalność, można w nich schować przebiegające wzdłuż podłogi kable. Dzięki listwom można także liczyć na wiele praktycznych funkcji jak między innymi skuteczną ochronę podłogi przed wilgocią ze ścian. Stosowane na listwach lakiery wykorzystywane są w taki sposób, by podnosić trwałość przygotowanych listew i gwarantować klientom produkt na najwyższym poziomie, który nawet po latach będzie wyglądał perfekcyjnie. 

Odpowiedź na popularność stylu angielskiego

Zainteresowanie jakie wzbudza styl angielski czy skandynawski sprawia, że firma Largus także zdecydowała się odpowiedzieć na takie zapotrzebowanie i wprowadziła na rynek białe listwy, które są popularnym elementem wykończeniowym w tych stylach. W ofercie przygotowanej przez Largus dostępne są jednak listwy w wielu różnych wzorach, wykonywane są na nich zróżnicowane frezy, dlatego każdy może liczyć na rozwiązania, które będą odpowiadały jego potrzebom i upodobaniom estetycznym. W sytuacji, gdy klient będzie oczekiwał wyjątkowych listew przypodłogowych również będzie można liczyć na doświadczenie pracujących tam osób i podpowiedzi jakie listwy wybrać. Można także liczyć na indywidualnie przygotowywane na zamówienie listwy, które w tej sytuacji mogą  być realizowane także w nietypowych kolorach. 

Możliwości jeśli chodzi o wykończenie wnętrz są zróżnicowane, a wykorzystanie listew przygotowanych rzez Largus to gwarancja, że mamy połączenie jakości, funkcjonalności i rozwiązań, które beda estetycznie się prezentowały. Jest to zarówno element dekoracyjny jak i element, który pełni rolę funkcjonalną, dlatego jego popularność nie powinno zaskakiwać. Podłogi wykończone listwami faktycznie będą się dobrze prezentować i a firma Largus gwarantuje listwy w rożnej formie więc każdy będzie miał okazję coś sensownego wybrać dla siebie. 

 • Tragiczny wypadek pod Płockiem - poszukiwani świadkowie
  Tragiczny wypadek pod Płockiem - poszukiwani świadkowie

  W wieczór 20 czerwca, przed godziną 22, w miejscowości Dzierżanowo Osada doszło tragicznego zdarzenia. Na prostym odcinku drogi poza obszarem zabudowanym, kierowca samochodu osobowego marki BMW potrącił trzech pieszych. W wyniku zdarzenia jeden z nich, 21-letni mieszkaniec powiatu płockiego, zginął na miejscu. Pozostałe dwie osoby - 27-letnia kobieta oraz 20-letni mężczyzna - zostały niezwłocznie przetransportowane do szpitala.

  Napisano piątek, 19 lipiec 2024 09:22
 • Wyprawka dla noworodków z Mazowsza - regionalna inicjatywa wsparcia rodzin
  Wyprawka dla noworodków z Mazowsza - regionalna inicjatywa wsparcia rodzin

  Od połowy lipca bieżącego roku, samorząd województwa mazowieckiego wprowadza szczególny program powitalny dla każdego noworodka, który pojawi się na świecie w jednym z prowadzonych przez niego szpitali. W ramach tej inicjatywy, rodzice otrzymują wyprawkę o nazwie "Witaj na Mazowszu". Zestaw powitalny zawiera wygodny kokon niemowlęcy, suchy termofor, zabawkę sensoryczną, dwie pieluszki, kocyk, czapeczkę oraz body. Wyprawki są dostępne w szpitalach zlokalizowanych w Warszawie, Radomiu, Siedlcach, Ostrołęce, Ciechanowie oraz Płocku.

  Napisano czwartek, 18 lipiec 2024 08:28
 • Modernizacja Portu Lotniczego Warszawa - Modlin - perspektywy na 2029 rok
  Modernizacja Portu Lotniczego Warszawa - Modlin - perspektywy na 2029 rok

  Rok 2029 przyniesie nową erę dla Portu Lotniczego Warszawa - Modlin. Port Lotniczy Warszawa - Modlin, usytuowany 37 km od centrum Warszawy i blisko drogi ekspresowej S7 oraz linii kolejowej Warszawa - Modlin, przeżywa obecnie dynamiczne zmiany. W ostatnich miesiącach, od stycznia do maja, skorzystało z niego już 1,18 miliona pasażerów, co świadczy o jego rosnącej roli w polskim i europejskim ruchu lotniczym.

  Napisano środa, 17 lipiec 2024 09:57
 • Ostrzeżenie meteorologiczne dla regionu płockiego
  Ostrzeżenie meteorologiczne dla regionu płockiego

  W regionie płockim, nadchodzi gwałtowna burza, która może przynieść znaczące zagrożenia dla mieszkańców i infrastruktury. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy (IMGW - PIB) ostrzega przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi, które mają wystąpić 16 lipca. Przewiduje się, że burza ta może objąć silnymi porywami wiatru, obfitymi opadami deszczu oraz miejscowymi opadami gradu.

  Napisano wtorek, 16 lipiec 2024 12:41
 • Kiedy warto rozważyć zmianę umowy spółki?
  Kiedy warto rozważyć zmianę umowy spółki?

  Umowa spółki to fundamentalny dokument, który definiuje zasady funkcjonowania przedsiębiorstwa, relacje między wspólnikami oraz strukturę organizacyjną firmy. Zmiana umowy spółki to poważne przedsięwzięcie, które może mieć dalekosiężne konsekwencje. Warto zatem zastanowić się, w jakich okolicznościach taka zmiana jest uzasadniona i jakie kroki należy podjąć, aby proces ten przebiegł sprawnie i zgodnie z obowiązującym prawem.

  Napisano poniedziałek, 15 lipiec 2024 10:13
 • Skuteczna akcja policji w Płockim - znaczące zabezpieczenia narkotyków i papierosów
  Skuteczna akcja policji w Płockim - znaczące zabezpieczenia narkotyków i papierosów

  W ostatnim czasie, w powiecie płockim, doszło do znaczącej operacji prowadzonej przez policję, Krajową Administrację Skarbową oraz Straż Graniczną, która zaowocowała zatrzymaniem pięciu osób oraz zabezpieczeniem dużej ilości nielegalnych substancji i przedmiotów.

  Napisano poniedziałek, 15 lipiec 2024 09:19
 • Proces rekrutacji na Politechnikę Warszawską
  Proces rekrutacji na Politechnikę Warszawską

  Na początku lipca absolwenci liceów i techników, otrzymują wyniki egzaminu dojrzałości, co zbiega się z czasem wyboru przyszłej uczelni. Sprawdźmy, jak kształtuje się proces rekrutacyjny na jednej z najdłużej działających uczelni technicznych w Polsce - Politechnice Warszawskiej, która po raz pierwszy oferuje w Płocku możliwość studiowania informatyki.

  Napisano piątek, 12 lipiec 2024 09:10
 • Skuteczna akcja policji w Modlinie - zatrzymanie poszukiwanych  
  Skuteczna akcja policji w Modlinie - zatrzymanie poszukiwanych  

  W ramach codziennej służby, policjantki z Posterunku Policji w Modlinie, osiągnęły istotny sukces, identyfikując i zatrzymując dwóch poszukiwanych mężczyzn. W przeprowadzonych czynnościach śledzczych, pomocne było wykorzystanie nowoczesnych narzędzi, takich jak System Informacyjny Schengen (SIS). Efektywna wymiana informacji między jednostkami Policji państw członkowskich, umożliwia szybkie i skuteczne działania, mające na celu poprawę bezpieczeństwa publicznego.

  Napisano czwartek, 11 lipiec 2024 08:22
 • Nieprawidłowości w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Płocku
  Nieprawidłowości w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Płocku

  Styczeń 2024 roku, przyniósł nowe obroty w działaniach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Płocku, gdy radni partii Prawo i Sprawiedliwość, złożyli dwa zawiadomienia w prokuraturze dotyczące działalności tej spółki. Pierwsze z nich, skupiało się na kwestiach związanych z wyjazdowym posiedzeniem komisji rewizyjnej, które miało miejsce w siedzibie MOSiR. Radni podnieśli, że nie uzyskali dostępu do wszystkich pomieszczeń, a także zabroniono im wykonywania fotografii, co ich zdaniem naruszało ich prawo do wykonywania mandatu radnego. Drugie zawiadomienie dotyczyło potencjalnych nieprawidłowości przy remoncie obiektu, który miał zostać zakończony w 2022 roku, a ostatecznie otwarto go w styczniu 2024 roku w niepełnej formie.

  Napisano środa, 10 lipiec 2024 08:36
 • Orlen Wisła Płock organizuje pierwszy Summer Handball Camp
  Orlen Wisła Płock organizuje pierwszy Summer Handball Camp

  Orlen Wisła Płock, znany klub piłki ręcznej, ogłosił organizację pierwszego letniego obozu sportowego, pod nazwą Summer Handball Camp '24. Wydarzenie to, skierowane jest do młodych adeptów tej dyscypliny sportowej, urodzonych w latach 2010, 2011 oraz 2012. Camp odbędzie się w dniach od 29 lipca do 2 sierpnia, a zapisy będą przyjmowane do 20 lipca tego roku.

  Napisano wtorek, 09 lipiec 2024 08:32