wtorek, 25 czerwiec 2024 08:25

Śmierć młodego mężczyzny - szpital w Płocku zawiadamia policję

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Interwencja medyczna Interwencja medyczna fot: pixabay

W poniedziałek, 24 czerwca, doszło do tragicznego zdarzenia w gminie Bodzanów. Młody mężczyzna, mieszkaniec tej gminy, zmarł w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Okoliczności jego śmierci są na razie niejasne, a policja prowadzi intensywne śledztwo pod nadzorem prokuratora.

Hospitalizacja i zgłoszenie na policję

Mężczyzna został przewieziony do szpitala na Winiarach, gdzie wkrótce zmarł. Miał zaledwie 27 lat. Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku, natychmiast poinformował policję o jego zgonie. Nie znamy jednak szczegółów dotyczących tego, czy mężczyzna miał widoczne obrażenia na ciele, ani jakichkolwiek informacji sugerujących, że mógł być pobity.

Działania policji i prokuratury

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili niezbędne czynności na miejscu zdarzenia. Podkomisarz Monika Jakubowska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku, poinformowała, że na podstawie zebranego materiału dowodowego sporządzono wniosek do Prokuratury Rejonowej w Płocku o wszczęcie śledztwa oraz przeprowadzenie sekcji zwłok. Wyniki sekcji, mają być kluczowe dla wyjaśnienia przyczyn i okoliczności śmierci młodego mężczyzny.

Źródło: Portal Płock